עיצוב פנים הבית

עיצוב פנים דירות – חדר ילדים לבן ובת

הבת ביקשה חדר סגול שזיף. הצבע מאוד כהה והיה גם צורך להתחשב באח הקטן שחולק איתה את החדר. 
הפתרון שלי – הסגול בפס בתחתית הקיר ומוסתר בחלקו על ידי ריהוט. בחלק העליון של הקיר, צבע תכלת 
בהיר עם נגיעות של צבעים חזקים יותר בדוגמת כוכבים. הילדה קיבלה את מבוקשה מבלי שזה ישתלט על החדר.

עיצוב פנים דירות – שדרוג המטבח

שדרוג של מטבח בתקציב מינימלי שלא איפשר חידוש של החזיתות. התרכזנו בתיקוני נגרות וחשמל פונקציונליים,
בסידור תאורה ובהוספת נגיעות עיצוביות שיקפיצו את המטבח ויקשרו אותו למעקה הפרזול השחור שבסלון הסמוך לו.

עיצוב פנים דירות

עיצוב פנים דירות – סלון ומטבח בבית

עיצוב סלון ומטבח בבית שבו אירוח הוא אלמנט חשוב. פינת הישיבה עומדת במרכז והכל נסוב סביבה ומקושר לה.
החלל אלגנטי אך נגיש ויכול גם לשמש כמרכז התכנסות לבני הבית.

מטבח בבית

מטבח הדירה נפרד אך מקושר לאזור האכילה והאירוח.
הוא מאפשר עבודה תוך שמירה על קשר עם בני הבית האחרים או אורחים מבלי שהמולת הבישול תגלוש מן המטבח.

חדר ילדים

חדר ילדים שעיצבתי תחת מגבלות רבות: מדבקות שהילדים בחרו, שאריות צבע שהכתיבו גוונים,
וריהוט קיים שלא ניתן לשינוי מפאת תקציב נמוך.

סלון ומטבח בדירה

התכנון של דירה זו נעשה תוך מחשבה על קיימות.
הקפדתי על חומרים מתכלים או כאלה שניתנים למחזור ומבחינה עיצובית המראה נקי עם גליות שמזכירה את מחזוריות החיים.

תהליך עיצוב פנים דירות הנו מורכב – והוא מתבסס על מספר שלבים עיקריים. מעוניינים לעצב את כל הדירה או רק מספר חדרים בתוכה? יש לכם חזון עיצובי בראש או שמא אתם מבקשים ייעוץ בנושא זה? כדי להתחיל בתהליך העיצוב מומלץ לפנות אל תמר קלינברגר. מעצבת פנים זו תלווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך היצירתי, עד שתתקבל התוצאה הרצויה; התוצאה בזכותה תגידו "ואוו". בין אם מדובר בעיצוב הסלון, המטבח, חדר הילדים או שמא מדובר בחדרים אחרים בחלל המגורים, תמר קלינברגר תשמח לשבת אתכם לפגישת ייעוץ ולהתחיל בסיעור המוחות.

 

עיצוב פנים דירות –  לתאר את דרישותיכם המלאות

ביתנו הוא מבצרנו, המקום הבטוח והנעים אליו נחזור מדי ערב ונרגיש נינוחים. כמו כן, מדובר בחלל מגורים בו אנו נגדל את משפחתנו ונחייה חיים מאושרים וברמה גבוהה. כדי שאיכות חייכם תשמר, כאשר האסתטיקה והפונקציונליות יקבלו את הטיפול הראוי, יש להתחיל במשימה הבאה מוקדם ככל הניתן: עיצוב פנים דירות.

מה כולל תהליך עבודה משמעותי זה? בבואכם ליצור קשר עם מעצבת פנים מנוסה ויצירתית, יהיה עליכם לציין מספר דגשים חשובים: ראשית, עליכם לציין האם כל חדרי דירתכם זקוקים לרענון? או שמא מדובר במספר חדרים בודדים? כמו כן, עליכם לציין לאיזה סגנון עיצובי אתם מתחברים והאם אתם מעדיפים קווים נקיים או אקלקטיות?

בהמשך, יהיה עליכם לציין דגשים נוספים כדוגמת לוחות הזמנים הרלוונטיים לעבודה כמו גם התקציב העומד לרשותכם לצרוך ביצוע המשימה. לאור כל אלו, ניתן יהיה לתכנן כל שלב ושלב – ולצאת לדרך.

 

עיצוב פנים דירות – ללוות את תהליך העיצוב מההתחלה ועד הסוף

החל מבחירת החדרים הזקוקים לרענון, ניצול מדויק של שטחי האחסון, בחירה בפריטי הריהוט המדויקים ועד בחירת הצבעים לחלל המגורים – היבטים אלו ואחרים יצרו קו עיצובי הרמוני בדירתכם. כדי להתחיל בתהליך המבורך, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם תמר קלינברגר. מעצבת פנים זו משלבת היטב בין יופי לפרקטיות. מעבר לכך, היא מקשיבה לרצונות הלקוח ומיישמת אותם בתהליך העיצוב כנדרש.

 

בזכות עיצוב פנים הבית, לא תרצו לצאת ממנו לעולם. כיום, איכות חיים גבוהה היא כבר לא בושה – כאשר רבים ברחבי הארץ מבקשים לשדרג את חלל המגורים שלהם. מעוניינים לעצב את חדר העבודה בבית? הסלון כבר לא מודרני וזקוק לריענון? בין אם מדובר בחדרים אלו או אחרים, אתם מוזמנים לפנות אל מעצבת הפנים תמר קלינברגר ולקבל את המענה הדרוש. לצד עיצוב פנים של בתים, תמר קלינברגר תסייע לכם בפרויקטים נוספים כדוגמת עיצוב פנים של מסעדות, בתי קפה, חנויות בגדים, משרדי עורכי דין, חברות היי טק וכן הלאה. זאת ועוד, בזכות העין החדה, החשיבה היצירתית והניסיון הרב בו היא מחזיקה.

 

אילו דגשים יש לקחת בחשבון בעת עיצוב פנים הבית?

מדי בוקר אנו יוצאים ממנו בדרכנו ליום עבודה חדש – מתוך שאיפה לחזור אליו במהרה ובשמחה. אנו מדברים, כמובן, על הבית. בין אם מדובר בבית בן 3, 4 או 5 חדרים, מדובר במרחב האישי והנעים שלנו; המקום בו אנו מבשלים ארוחות טעימות, מארחים משפחה וחברים, מנהלים פרויקטים אישיים וכן הלאה. בהתאם, כדי שנוכל להמשיך וליהנות מחלל חשוב זה, רצוי להשקיע בו מחשבה וכמובן – להיעזר בשירותי עיצוב פנים הבית.

כדי לבצע עבודה יצירתית זו כהלכה ובהתאם לצרכים וליכולות שלכם, יש לקבוע מספר דגשים בטרם תתחילו בתהליך העבודה. מה כוללים דגשים אלו? נציין את חלקם כעת:

  • ראשית, יש לשוחח עם מעצבת הפנים לגבי הקו העיצובי הכללי עבור הבית. כך, ניתן יהיה ליצור מראה הרמוני, נעים ומזמין.
  • כמו כן, יש לקבוע מהי כמות החדרים הזקוקים לשדרוג. האם אתם מעוניינים בעיצוב כל חדרי הבית? או שמא ישנם מספר חדרים בודדים הזקוקים לעיצוב דחוף? במידת מה, היבט זה ייקבע בהתאם ליכולותיכם הכספיות ולתקציב העומד לרשותכם. היבט זה יקל על תהליך העבודה ויעילותו, ללא כל ספק.

 

עיצוב פנים הבית – לקבוע פגישת ייעוץ עם תמר קלינברגר

כדי לגור בבית חלומותיכם, יש להקדיש מחשבה רבה לגיבוש הקונספט העיצובי – כאשר שיתוף פעולה מקצועי עם תמר קלינברגר יוביל לתוצאה הטובה ביותר. מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ.

 

לקביעת פגישת ייעוץ:

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט