עיצוב חנויות ובתי עסק

< חזרה לכל הפרוייקטים

מספרה בהשראת קליידוסקופ

מכון יופי עוסק במטמורפוזה. כך גם הקליידוסקופ ומכאן הרעיון להשתמש בו כהשראה.
הרצפה יוצרת את הדוגמה שמשתקפת במראות שעל הקירות בדיוק באותו אופן שבו משתקפת
הדוגמה במראות הקליידוסקופ.

חדר מדרגות בבית מלון

בית מלון בתל אביב הוא מבחינתי המקום להיות הכי מודרניים שיש, הכי נועזים ואינדיבידואליסטיים שיש.
גרם המדרגות מוביל לתוך חגיגת צבעים המזכירה את אורות הלילה הנוצצים בעיר הלבנה שלא נמה.

 

תחום עיצוב חנויות הינו עולם ומלואו, כאשר המומחים בתחום יתאימו את סגנון העיצוב לאופי החנות. החל מנראות החנות, השילוט שלה, התנועה המתקיימת בתוך החנות ועד שימוש בחומרי הגלם והצבעים הרלוונטיים – בזכות תהליך עבודה מקצועי ויצירתי זה תתקבל התוצאה הרלוונטית. למידע נוסף בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם תמר קלינברגר. מעצבת פנים זו נחשפה לתחום העיצוב והאדריכלות לראשונה בנסיעותיה לאירופה. מאז ועד היום, התמקצעה תמר קלינברגר בתחום זה וצברה ניסיון והכשרה רבים בעיצוב פנים.

 

אילו שלבים כולל תהליך עיצוב חנויות?

תחום עיצוב הפנים, כאמור, הינו עולם ומלואו ומתבסס על אלמנטים רבים ושונים המשפיעים על התוצאה הסופית. תהליך העבודה הפורה מקבל משנה חשיבות כאשר מדובר בעבודת עיצוב חנויות. הרי החזות החיצונית והאסתטית של העסק היא הדבר הראשון בו מבחינים כאשר נכנסים לחנות.

בהתאם, בין אם אתם מנהלים עסק בתחום המזון והמסעדנות, הביגוד ובין אם מדובר בחנות מסוג אחר, יש לפנות אל מעצבת פנים מומחית בהקדם – ולהסתייע בשירותיה. לאורך שיתוף הפעולה המקצועי, תדונו במספר נקודות מרכזיות. כמו מה למשל? נציין את חלקן כעת:

  • ראשית, יש לאפיין את החנות ואת המראה הכללי שלה. כך, ניתן יהיה לבחור בסגנון העיצוב הרלוונטי – ולעבור לשלב הבא בתהליך העבודה.
  • כעת, יש לבחור בפריטי הריהוט והאקססוריז בהם תבחרו לחנות, להוציא את הפריטים בהם אין לכם צורך ולנצל כל פינה בחלל העבודה כראוי ובאופן מיטבי.
  • מעבר לכך, כדי להשלים את האווירה העיצובית, יהיה עליכם לבחור בצבעים השונים שישלטו בחנות – כמו גם בחומרי הגלם השונים שישדרגו את המראה.

אין ספק, באמצעות פעולות אלו ואחרות, ניתן יהיה להגיע לתוצאה הרלוונטית שתבדל אתכם מחנויות אחרות וכמובן – תיצור חוויה ייחודית ללקוחות שיכנסו דרך הדלת הראשית.

 

עיצוב חנויות – השילוב בין אסתטיקה לבין פונקציונליות

מהם סודות העיצוב של החנויות? כדי שתוכלו גם אתם לגלות זאת וליישם אותם בחנות שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל תמר קלינברגר. מעצבת פנים זו מאמינה בשילוב שבין אסתטיקה ויופי לבין פונקציונליות – וניתן לראות זאת בפרויקטים הקודמים בהם עסקה.

על מלאכת עיצוב חנות בגדים להתבצע באופן המדויק ביותר. ראשית, על קונספט העיצוב לכלול היבטים פרקטיים שינגישו כל חלק בחנות ללקוח – ויספקו לו חווית קנייה מרשימה. מעבר לכך, על האסתטיקה של החנות להביע את ערכיה כמו גם להנעים את זמן השהות של הלקוחות בחנות. בבעלותכם חנות בגדים? מעוניינים לרענן את העיצוב שלה? אתם מוזמנים ליצור קשר עם תמר קלינברגר. מעצבת פנים זו לקחה חלק במגוון רחב של פרויקטים שונים – כאשר התבססה, לאורכם, על העושר התרבותי שצברה בתחום.

 

עיצוב חנויות

 

עיצוב חנות בגדים: לתכנן כראוי את החזון העיצובי

מי מאתנו לא נהנה לבקר בחנות בגדים ולהתאבזר במלתחה חדשה? בין אם הקיץ או החורף מתקרבים, מומלץ לרענן את הארון שלנו עם בגדים נוחים ויפים. לשם כך, נבקר בחנויות בגדים ונאתר את הביגוד הרלוונטי עבורנו. במקביל, כדי שיותר ויותר לקוחות יכנסו לחנות הבגדים שלהם, מנהלים ועובדים רבים מחפשים אחר דרכים חדשות לשדרג את העסק שלהם – ולספק חווית קניה מהמעלה הראשונה.

חלק בלתי נפרד מכך מתבסס על ההיבט הבא: עיצוב חנות בגדים. כאשר אנו מדברים על תהליך עיצוב מסוג זה, הכוונה היא למשל לחידוש ושדרוג את החזות החיצונית של החנות והאסתטיקה הכללית שלה. במקביל, חשוב לא פחות לעצב את פנים החנות באופן פרקטי ונגיש ללקוחות. בין אם מדובר בתאורה נעימה, קולבים בגובה מתאים, כסאות לממתינים וכן הלאה – כך חווית הקניה תהיה גבוהה ובלתי נשכחת.

בהתאם, בבואכם להתחיל בתהליך העיצוב של החנות, רצוי לשתף פעולה עם מעצבת פנים מקצועית. יחדיו, תאפיינו את החנות ותגבשו את הקונספט העיצובי המתאים. בין אם מדובר בחנות בגדים לילדים, לנערות, לנשים או לגברים – כך ניתן יהיה לתכנן את העיצוב ולהתקדם בתהליך העבודה היטב.

 

עיצוב חנות בגדים  – בזכות חנות מעוצבת

ביקור בחנות בגדים אופנתית ויוקרתית תוביל לרכישות מרשימות. כדי שהלקוחות שלכם ייצאו עם שקיות עמוסות כל טוב, מומלץ לעצב את פנים החנות כראוי. בשלב זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם תמר קלינברגר.

לקביעת פגישת ייעוץ:

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט