ראש שחושב קצת אחרת – עיצוב פנים

אני עובדת עכשיו על מטבח של משפחה נחמדה ובעוד אני יושבת ומתכננת להם בדיוק איפה יבוא כל דבר, גיליתי עוד נקודה שבה אני כמעצבת פנים יכולה לתרום – ראש שחושב אחרת.

אנחנו, בני האדם, יצורים של הרגלים. תמיד נעדיף לעשות משהו באותו האופן שעשינו אותו בעבר. תמיד נעדיף את המוכר על פני החדש. זה תקף גם לגבי עיצוב פנים וההתנהלות שלנו בבית. במקרה הזה, בעלת הבית הניחה את החפצים בארונות המטבח באותו האופן שהיא הייתה רגילה מבית אמא שלה. ועל אף פי שהיא הרגישה אי נוחות בהתנהלות שלה במטבח לא עלה על דעתה לשנות את המיקום של הדברים. וכאן אני נכנסתי לתמונה. אני באה מהרגלים אחרים ומחשיבה אחרת והיה לי קל מאוד להתחיל להזיז דברים במטבח. פתאום נפתח בפני בעלת הבית עולם חדש של רעיונות וסידורים.

מטבח המשפחה לפני שיפוץ

טיפ: כשאתם מתכננים מטבח, תעצרו רגע לחשוב אם הסידור שאתם רגילים אליו באמת משרת אתכם טוב. תחשבו איפה המקומות שהכי קל לכם להגיע אליהם. האם שם נמצאים הכלים שבהם אתם משתמשים הכי הרבה? ובאותה מידה איפה המקומות שהכי קשה לגשת אליהם. מה אני יכולה לשים שם שלא יעיק עלי יותר מדי? איך אתם נוהגים להתנהל במטבח ובכל חלל ומה ההרגלים שלכם? הסידור צריך להתאים לזה. ואם קשה לכם להתנתק מהסידור הנוכחי לבד, בקשו ממישהו מבחוץ שיעזור לכם.

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט