עיצוב פנים בצימר הבית במטע

ביקרתי בצימר בג'וליס שנקרא הבית במטע. אז מעבר לכך שהאירוח היה מאוד נעים והאוכל היה מאוד טעים אני, כמעצבת פנים, לא יכולה שלא להסתכל על הבחירות שנעשו בעיצוב המקום. אז ברור שאין לי מושג מה היו המגבלות התקציביות כשביצעו את הבחירות שנראות לפני אך זה לא מפריע לי לחוות דעה, בייחוד בנוגע לכמה נושאים יותר פרקטיים כמו מיקום המתלים בחדר הרחצה.

האם אני היחידה שחושבת שמתלה המגבות ליד המראה גבוה ורחוק מדי כדי להיות באמת נוח? ועל אף שהם לא נראים פה בתמונה אני יכולה להעיד שיש מתלים בתוך המקלחת עצמה שזה גם דבר שאני לא כל כך אוהבת. זה נכון שהמקלחת גדולה ובהחלט ניתן להתקלח מבלי להרטיב את מה שתלוי בצידה השני אבל טוש יכול ליפול, ניתן לטעות בבחירת מוצא המים ולבחור שהם יצאו מהטוש הידני דווקא שהוא תלוי למעלה ופונה כלפי הקיר ממול, ודברים יכולים ליפול מהווים… בקיצור אם אני רוצה להרגיש בטוחה שמה שתליתי ישאר יבש אני מעדיפה לא לתלות אותו בתוך המקלחת.

אלמנטים אחרים בחדר כגון הכיור מאוד מצאו חן בעיני. אני מאוד אוהבת את הגימור החלק והאלגנטיות של כיורים מסוג זה, זכוכית או קוריאן או כל חומר אחר שנותן את האפקט החלק והאלגנטי הזה. בבחירת באריחים בחרו ללכת על צבע חזק ברצפה ובדוגמה על הקיר. לדעתי הבחירה הזו מוציאה אותנו מהאווירה השקטה של מקלחת ספא ואם כבר עושים את זה היה עדיף ללכת עם זה יותר רחוק ולעשות משהו יותר דרמטי ומעניין.

עוד בתוך החדרים, נעשתה בחירה מעניינת ואפקטיבית לשים ריצוף חוץ גם בתוך החדרים באזור של הסלון. אבל האפקט נקטע על ידי בחירת ריהוט עם אופי יותר מעודן מהסגנון הכפרי העדין. היה אולי מעניין להמשיך את הרעיון של הרצפה וללכת על סגנון כפרי גס יותר. אין גם שום קשר בין המטבח לבין השולחן והכיסאות והארון. האווירה עדיין נעימה אך מבחינה עיצובית חסר לי חיבור.

ברחבה הציבורית בחוץ, העין נמשכת מיד אל הנוף המדהים ואל זוג מושבים מזמינים למרגלות עץ זית. אלה ממש בסגנון שלי. הרשת בגב של המושבים מזכירה את האלמנטים המורכבים ומלאי הפרטים הקטנים שאני אוהבת להכניס בעיצובים שלי. נוסיף את הכרית המזמינה בצבע מושך תשומת לב וזה פשוט קונה אותי. וזה נוח כמו שזה נראה.

הבריכה קצת קטנה ויש מקום כך שאפשר היה לעשות אותה גדולה יותר. יחד עם זאת היא מאוד מרעננת ביום קיץ חם והיא מוארת בצורה מאוד אטרקטיבית לעת לילה.

סך הכל, גם אם יש כמה פרטים קטנים שלא לטעמי השהות פה מאוד נעימה. העיצוב תורם לאווירה הגלילית השלווה ומושלם על ידי האירוח החם שמקבלים מבעלי המקום. ובסופו של יום מה עוד אפשר לבקש מצימר?

 

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט