עיצוב הבית

איזה כיף כשאורח נכנס לבית ואומר "וואו". איזה כיף כשאנחנו נכנסים לבית שלנו ואומרים "וואו". לכל אחד מאיתנו ה"וואו" הוא אחר. יש שבשבילם חשוב שהבית ירשים. יש שחשוב להם שהבית יפנק. ויש כאלה שמשהו בבית לא זורם להם, לא מתפקד, והם מחפשים לו פתרון. אני מבררת עם הלקוחות שלי מה ה"וואו" שלהם וכן מה הצרכים הפרקטיים שלהם ומתוך העולם האומנותי שלי יוצרת עבורם חלל שיהיה התגשמות של חלום עבורם.

סלון הוא מקום מפגש והתכנסות. סלון הוא מקום תצוגה. סלון הוא מקום בילוי. ביחד עם המטבח, הוא מהווה את לב הבית. עיצוב סלון מבחינתי הוא לתת ללב הזה ביטוי ויזואלי בצבעים, בטקסטורות, בצורות ובתאורה.

עיצוב מטבח

ברוב הבתים היום המטבח מהווה יחידה אחת עם הסלון. בין אם מדובר בעיצוב מטבח סטנדרטי או בעיצוב מטבחי יוקרה, אני מקפידה בעיצוב המטבח על יצירת יחסים בין המטבח לסלון מבחינה עיצובית ומקפידה על זרימה טובה ונוחות שימוש שכל כך משמעותיים באזור הזה.

עיצוב חדר ילדים

עיצוב חדר ילדים הוא דרך אחת מיני רבות לחבק את הילדים שלנו ולהראות להם כמה הם חשובים לנו. מבחינה פרקטית החדר גם נדרש למלא הרבה פונקציות בבת אחת: הוא גם חדר שינה, גם חדר לימוד, גם חדר משחק וגם חדר אירוח. עיצוב חדר ילדים צריך ליצור חדר שיתאים לכל זה ובו בעת להתחשב בחלומות הילדים וההורים לגביו ובמגבלות המציאות. אז הנה חדר שבו הייתי צריכה לשלב בצורה הרמונית בין כל הפונקציות בתוך מגבלות של מדבקות קיר שהילדים בחרו, פלטת צבעים שהוכתבה על ידי שאריות צבע שהיו בבית מצביעה קודמת שבהם היה צורך להשתמש כדי לחסוך כסף וריהוט קיים שלא היה תקציב להחליפו. אם לא די בכך היה צריך להתאים את החדר לשני ילדים, בן ובת, שחולקים אותו.

עיצוב חדר עבודה

חדר עבודה צריך להיות משרד אך בו בעת הוא חלק מהבית. הוא צריך להיות יצוגי אך גם נינוח ופונקציונלי. לעיתים, חדר עבודה משמש גם כחדר אירוח ואז יש לחשוב עליו גם בקונטקסט של חדר שינה. עיצוב חדרי עבודה ועיצוב פנים בכלל הוא כמו הרכבת פאזל שבו הרבה חלקים ופרטים קטנים יוצרים את התמונה השלמה.

עיצוב רהיטים בהתאמה אישית

מי לא מכיר את הכמיהה לעוד ארון בבית, עוד איזו נישה לאחסן משהו. אלה המקומות שבהם נדרש לעיתים קרובות לתכנן רהיט בהתאמה למקום הקיים ולצרכי בעלי הבית. בתמונה, ארון פינתי שמנצל נישה ריקה ובו בזמן מסתיר ארון חשמל ותקשורת תוך שמירת הגישה אליו.

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט