עיצוב בתי עסק

עיצוב בתי עסק הוא כבר לא מותרות. אנחנו חיים בעולם ויזואלי. אם העסק שלך לא שווה תמונה הוא לא קיים. אם התמונה לא שווה שיתוף, העסק רק חצי קיים. וזה עוד לפני שהגענו להשפעה של חזות העסק על הלקוחות שנכנסים אליו ועל החוויה שהם עוברים בו. עיצוב בית העסק הוא הגשר בינו לבין הלקוח ועליו ליצור יחסי גומלין איתו. אני ניגשת ליצירת יחסים אלה עבור לקוחותי מתוך העולם האמנותי שלי, מתוך עולמו של הלקוח ומהות העסק שלו ומתוך הצרכים הפרקטיים של העסק. הנה מספר דוגמאות:

עיצוב בתי מלון

בתי מלון, צימרים וחדרי הארחה למיניהם פועלים בשני מישורים. מצד אחד הם נטועים במקום גיאוגרפי מסויים שמשפיע על ההוויה שלהם. הם משרתים קהל לקוחות מקומי ומקושרים אליו. מצד שני הם הדלת שדרכה נכנסים אורחים מבחוץ אל ההוויה המקומית. כאשר אני חושבת על עיצוב בתי מלון או עיצוב צימרים, בין אם מדובר בעיצוב לובי או בעיצוב חדרי אירוח, אני לוקחת בחשבון את כל הדברים האלה וכל זאת יחד עם האפיונים שבעל המקום מבקש לתת להם והצרכים הפרקטיים שלהם. מעבר לכך עיצוב בתי מלון כולל הרבה פעמים עיצוב אלמנטים עסקיים פנימיים במלון כגון עיצוב ספא, עיצוב מסעדה, עיצוב חנות וכד'. כל אחד מהם הוא בו זמנית יחידה עצמאית וחלק מהמלון ויש לזה ביטוי גם בעיצוב הפנים שלהם.

עיצוב פנים מסעדות

בדומה לבתי מלון גם מסעדות משרתות קהל מקומי וקהל של אורחים מבחוץ. בנוסף, יש להתחשב במטבח שאותו המסעדה מייצגת. במסעדות מסויימות, יש אף צורך לייצר אווירה כמעט תיאטרלית שתשמש תפאורה לאוכל המוגש בהן. עיצוב מסעדות מבחינתי הוא יצירת אמנות שימושית המשלבת בין עולמות רבים ויוצרת מהם אחד יחיד ומיוחד.

עיצוב פנים משרדים

כשאני מעצבת משרד, אני לוקחת בחשבון בראש ובראשונה איך עובדים במשרד הזה. האם העבודה אינדיבידואלית או בצוותים? או שאולי יש צורך בחלל גמיש עם פונקציות משתנות? כל עסק עובד אחרת וצריך משרד שישרת אותו אחרת. בנוסף לכך, חשוב לי לדאוג לרווחת העובדים ולספק להם תנאים אופטימליים לעבוד בהם. אם לא די בכך, עיצוב פנים למשרדים גם צריך לקחת בחשבון את העובדה שהמשרד הוא חזות העסק ומהווה חלק מהמיתוג שלו. בעבודתי אני מחפשת לייצר איזון בין השיקולים השווקיים, הפרקטיים והאסטטיים ליצירת חלל עבודה אפקטיבי.

עיצוב ספא

עיצוב ספא נותן לי הזדמנות ליצור עולם של פינוקים שבו נוכל להתנקות לא רק פיזית אלא גם נפשית מכל טרדות היום יום. בעולם שבו סטרס הוא מפגע שכיח, אני מחפשת ליצור מקום שאליו נוכל להגיע כדי להתנתק מן המציאות ופשוט להיות.

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט