עיצוב בתי מלון

עיצוב בתי מלון יוקרה

עיצוב בתי מלון הוא ללא ספק משימה מאתגרת אשר כדאי להשאיר למקצוענים שבתחום. משרדה של תמר קלינברגר – עיצוב ואדריכלות פנים, ישמח לעמוד לשירותכם וליצור את העיצוב המרשים והמדויק עליו חלמתם. זו היא ללא ספק אחת הדרכים היעילות ביותר להעניק לבית המלון שלכם את האווירה הרעננה והנחשקת אשר מגיעה לו.

עיצוב בתי מלון בוטיק – כשיוקרה וטעם טוב נפגשים

בתי מלון הינם מבנים מיוחדים אשר מקשרים אורחים מבחוץ אל ההוויה המקומית של המלון והמקום בו הוא נמצא. אי לכך הם דורשים התייחסות רבה מצידם של מעצבי הפנים. יצירתו של העיצוב המושלם לבתי המלון דורש מקצועיות רבה לצד ידע רב ומיומנות בתחום, זאת מפני שבתהליך העיצוב יש לקחת בחשבון מאפיינים רבים הקשורים למקום ולאווירה שרוצים ליצור בו ולאחד אותם למסר אחד אשר יצייר את התמונה היוקרתית והמעוצבת מכל.

בתי מלון מורכבים מחלקים רבים אשר זקוקים לנגיעה העיצובית הנכונה, כך שיחד יוכלו להשתלב בצורה מדויקת, החל מהכניסה למלון, דרך הלובי, המעליות, חדרי האוכל, המתקנים וכמובן חדרי האירוח. השילוב העיצובי שבין החלקים השונים יהיה זה שיעניק לבית המלון שלכם את הנגיעה העיצובית המושלמת.

זו תוכל לענות על הצרכים האסתטיים שלכם, כמו גם על הצרכים הפונקציונליים שלכם. דבר זה ניתן ליישם על ידי דאגה לזרימה נוחה של התנועה במקום ובאמצעות ריהוט מזמין ונוח, חללי אחסון מסודרים, יצירת עיצוב תאורה מרשים אשר יוכל גם להשפיע על המראה של החללים הפנימיים והכל בהתאמה לסגנון העיצוב הכללי תוך שמירה על אווירה נעימה ונינוחה בחדרים של האורחים.

עיצוב פנים בתי מלון – שמים דגש על כל הפרטים הקטנים

אחת הדרכים הוודאיות לסייע ביצירתו של עיצוב בתי מלון בצורה המוצלחת ביותר יהיה הוספה של פרטים עיצוביים קטנים אשר משתלבים יחד לידי יצירת אומנות מרשימה. זאת החל מהריהוט, הווילונות, השולחנות והכיסאות בחדר האוכל ועד פרטי עיצוב של הרצפה והתקרה. כל אלו יהיו בעלי השפעה רבה על קביעת סגנון העיצוב המבוקש. אין ספק כי עיצוב פנים איכותי שם דגש על הפרטים הקטנים ועל הדרך בה הם יכולים להשתלב. תמר קלינברגר – עיצוב ואדריכלות פנים, תשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים ולסייע ביצירתו של העיצוב עליו תמיד חלמתם.

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט